17 Ağustos 2013 Cumartesi

Şekerci Standı

Oyunun amacı adından da anlaşılacağı gibi şeker standı işletmek. Yapmanız gereken gelen müşterilere şeker satmak. Dükkanınızın önü kalabalıklaştığında ise hızınızı arttırmalısınız. Eğer şekeriniz tükenirse yanınızdaki şekerciden gidip şeker almalısınız. Müşterileri fazla bekletmeyin, onları kızdırmayın. Oyunlar1 başarılar diler.

Oyunlar1 de Şekerci Standı oynamak için tıklayın

Sevimli Karakteri Uçur

İlginç ama bir o kadar eğlenceli bir oyun. Karakterimiz yerin altından yukarı doğru fırlıyor ve uçmaya başlıyor. Havadaki çubukların tepesinden atlayarak havalara uçmalısınız. Oyunlar1 başarılar diler.

Oyunlar1 de Sevimli Karakteri Uçur oyunu oynamak için tıklayın

Go Diego Go Arabada

En sevdiğiniz çizgi film kahramanlarından olan Diego'nun bu oyunundaki amacı arabasıyla ormanda dolaşıp hayvanlara yardım etmek, bunu yaparken ormandaki taş ve hayvanları toplamalısınız. Go Diego Go çizgi filmiyle tüm çocuklar tarafından oldukça sevilen Diego'nun bu oyunu oldukça eğlenceli. Oyunlar1 başarılar diler.

Oyunlar1 de Go Diego Go Arabada oynamak için tıklayın.

6 Ağustos 2013 Salı

Vur Derrick Vur Oyna

Oyunlar1 de eğlenceye devam, işte günün oyunu Vur Derrick Vur...

Derrick ile eğlenceye hazır mısın? Vur Derrick Vur oyununu oynamak oldukça basit, amacınız binanın penceresinden çıkan kötü insanlara vurup onları yok etmek, bunu yaparken etrafınızda çıkacak bonusları da almayı unutmayın! Bu şekilde bölümleri geçin ve oyunu tamamlayın. Bu oyun refleks ve dikkat gerektirir.

Daha fazla oyunlar1 oyunu için tıklayın.

Oyuna Başla

5 Ağustos 2013 Pazartesi

Oyunlar1 Vücuttaki Virüs Oyunu

Oyunlar1 olarak en eğlenceli oyunları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

İşte günün oyunu : Vücuttaki Virüs

Vücuttaki virüs oyununda sizler bir virüsü kontrol ediyorsunuz. Oyunun amacı vücuda giren bir virüsü istenilen yere kadar engelleri aşarak götürmek. Oyunda her ne kadar hastalık oluşturmaya çalışsanız da bunun sadece eğlence amaçlı yapıldığını unutmamalısınız. Oyunu klavyenizdeki yön tuşları ile oynuyorsunuz. Oyunlar1, bu oyunda sizlere başarılar diler.

Daha fazla oyunlar1 oyunu için tıklayın.

Oyuna Başla