26 Ocak 2013 Cumartesi

Okullar Tatil Oyunla1 Zamanı Başlasın :))

Okullar nihayet yarıyıl tatiline girdi.

Çocukların merakla bekledikleri karne heyecanı kimileri için sevinç kimileri için ise hüzünle karşılandı. Yarı yıl boyunca derslerdi sınavlardı derken oldukça yoruldunuz ve şimdi oyun zamanını hak ediyorsunuz. En güzel oyunlar Oyunlar1 sitesinde oynayabilir keyifli ve heyecanlı zaman geçirebilirsiniz.Araba oyunlarından sevimli kahramanlar Pepe, Sue, Mario, Ben10 'e, silah oyunlarından giysi giydirme ve yemek yapma oyunlarına bir çok oyun çeşidi Oyunlar1'de sizleri bekliyor.

19 Ocak 2013 Cumartesi

Daha Yeni Bir Oyunlar1.net

Herkese keyifli haftasonları diliyoruz,

Dışarda hava oldukça soğuk ve yağmurlu... Kış ayının en soğuk dönemlerinde sıcacık evimizde bilgisayarımızın karşısında en keyifli oyunlarla vakit geçirmenin tam sırası!

Uzun süredir, siz sevgili ziyaretçilerimize daha hızlı daha yeni ve kullanımı daha kolay bir oyun sitesi sunmak için çalışmalar yapmaktayız. Tüm bu çalışmaların artık sonuna yaklaştık, daha bol oyun çeşidinin olduğu, flash oyunlarla birlikte MMO RPG yani online olarak oynanabilen oyunların da yer aldığı geniş bir oyun sitesi haline gelme çalışmalarımız tam gaz devam ediyor.İddalıyız, Türkiye'nin en iyi oyun sitesi olmak için elimizden geleni yapıyoruz. 

Artık sosyal hesaplarımızla birlikte daha dinamik ve daha yenilikçi olmanın yanı sıra, sosyal medya üzerinden de süpriz hediyeler ve kampanyalarla sizlerin daha da keyifli vakit geçirmenizi sağlayacağız.

Oyun oynamak Oyunlar1 ile artık çok daha keyifli olacak...

İyi haftasonları

14 Ocak 2013 Pazartesi

Oyun Dünyası'nda Neler Oluyor

2013 yılının ilk ve en soğuk günlerini yaşıyoruz, okulların yarı yıl tatiline girmesine ise çok az bir süre kaldı.
Bizde bu aralar oyun dünyasında neler oluyor biraz araştılarım sizlerle paylaşalım istedik.

Özellikle MMO yani online olarak oynan oyunların popülerliğinin arttığı şu dönemde bu alanda neler oluyor, inceleyelim...

Kehanet Diyarı

Yeni yılda yenilik ve etkinlik rüzgarı Kehanet Diyarında da esmeye başladı. Kehanet Online'da 26 Aralık 2012'de sunuculara eklenecek olan genişleme yamasıyla yeni bölge ve zindanların yanı sıra yeni seviyede kahramanların hedefleri arasına giriyor.

Sadece bölge ve seviyeyle kalmayan yama da nakit mağazasına birbirinden farklı yeni eşyalar da ekleniyor.
Bir önceki genişleme paketinde Rex Adası bölgesi oyuna entegre edilmişti. Yeni gelecek olan yama ile Rex Adasının da zindanları aktif hale geliyor.

WT+ (Wolfteam Plus) Sistemi Devrede

Türkiye'nin en çok oynanan oyunu Wolfteam, İnternet Kafe sahiplerinin ve kafelerde oyun oynayan oyuncuların yüzünü güldürdü. Joygame’in yepyeni hizmeti WT+ sayesinde artık hem internet kafe sahipleri, hem de internet kafede Wolfteam oynayan Joygame oyuncuları daha çok kazanıyor.Peki nasıl? 
WT+ sistemi tamamen internet kafelere özeldir. Kafe işletmecilerinin başvurarak sahip olacakları bu sistem sayesinde, kafelerinde Wolfteam oynayan oyunculara hiçbir bedel ödemeden (TAMAMEN ÜCRETSİZ) daha fazla oyun içi puan kazandırıp, ücretsiz eşyalarla oynamalarına da imkan sağlıyor olacaklar. Ayrıca yeni yamalar için artık zaman kaybı yaşamayacaksınız. Plus sistemiyle tüm bilgisayarlarınız otomatik yama yapacak. Wolfteam plus sistemine sahip olmak için tek yapmanız gereken WT+ sayfasını ziyaret etmek.

Peki Oyunlar1'de neler oluyor. Oyunlar1 hergün güncelleniyor. Yeni ve eğlenceli oyunlarla daha iyi vakit geçirmenizi sağlamak için çabalıyoruz.