30 Ekim 2012 Salı

Koca Bir Tatil Bitti Diye Üzülmeyin, Oyunlar1.net ile Oyun Oynamanın Keyfini Çıkarın!
Kurban Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı birleşince ortaya kocaman bir bayram tatili çıktı. Tüm çocukların merakla beklediği bu tatil geldi ve geçti. Şimdi önümüzde çok uzun bir ders dönemi bulunuyor. Biz bilinçli bir oyun sitesi olarak her zaman dersleri oyundan daha önce geldiğini savunur ve belirtiriz. Gene öyle yapıyoruz, bundan böyle önümüzdeki en büyük tatil, yarı yıl tatili ve bu büyük tatil gelene kadar derslerimize özen göstermeye devam ediyoruz, boş vakitlerinizde ise keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek için Oyunlar1 sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.Oyunlar1 olarak en güncel ve popüler oyunların araştırıp sizler için yayınlıyoruz. Üstelik sitemizi her gün güncelliyoruz. Unutmayın çocuklar, bizim internet adresimiz www.oyunlar1.net dir. Bizi taklit eden zararlı oyun sitelerinden uzak duruyoruz.

12 Ekim 2012 Cuma

Oyunlar1 Tatil Döneminde Bomba Gibi

Çocuklar, uzun zamandır blog sayfamızı güncellememiştik, her gün eklediğimiz oyunları yazmamız halinde sıkılabilirsiniz :)

Önümüzde Kurban Bayramı tatili var, kış aylarının gelmesiyle soğuyan havalarda kendimizi dışarıya atamadığımıza göre napıyoruz? Oyunlar 1 sitemizdeki oyunları oynayarak hem eğleniyor hemde içimizi ısıtıyoruz...

Hemen hemen hergün güncellenen oyun sitemizde sizler için bazı yeniliklerede imza atacağız. Özellikle
sosyal medya üzerinden bizleri takip edenlere süpriz hediyeler verebiliriz. Takipçimiz olun...

Evet, bugün haftasonunun ilk sabahı güne güzel bir kahvaltı ile başlamak şart. Sonrasında oyun vakti başlıyor.
Bugün 3 yeni oyun ekledik. Winx severlere özel bir puzzle oyunu, savaş meraklılarına Tank savaşı ve biraz eğlence arayanlara palyaço oyunu oyunlar 1 de sizleri bekliyor.

Keyifli oyunlar...